XX. Euro-atlanti Nyári Egyetem (2019)

XX. Euroatlanti Nyári Egyetem - 20 év NATO - 20 év Biztonság

Magyarország NATO csatlakozása óta immár 20. alkalommal kerül megrendezésre az Euroatlanti Nyári Egyetem. A neves biztonságpolitikai szakértők bevonásával szervezett képzésen a hallgatók előadások, szemináriumok, válságkezelő szimulációk keretében behatóan ismerkedhetnek meg Európa közvetlen biztonsági környezetének biztonságpolitikai folyamataival.

Pályázhatnak:

·         a Magyar Honvédség tisztjei, altisztjei, kormánytisztviselői, honvédelmi alkalmazottai és önkéntes tartalékosai;

·         főiskolások, egyetemisták és doktoranduszok;

·         ügyészségi, bírósági, rendőrségi, katasztrófavédelmi szervezetek és védelmi bizottságok munkatársai

·         a honvédelem ügye iránt elkötelezett pedagógusok, különös tekintettel a KatonaSuli programban résztvevő tanárokra;

·         a KatonaSuli programban tanuló, végzős középiskolások.

Részvételi díj:

5.000,- Ft/fő, mely összeg a helyszínen fizetendő. A képzést, a szállást és a teljes ellátást a szervezők térítésmentesen biztosítják, az utazás egyénileg történik.

A jelentkezés menete:

A kitöltött, aláírt jelentkezési lapot, szakmai önéletrajzot és motivációs levelet legkésőbb 2019. június 17-ig kérjük megküldeni a kultura@mil.hu email címre.

A jelentkezési lap ide kattintva tölthető le.

Az előzetes programterv ide kattintva érhető el.

Bővebb információ: kultura@mil.hu – HM tel: 27-282, 06-1-237-5518